Перший дзвоник

Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий шкільний народ, що зібрався нині, 1-го вересня, біля привітно відчинених дверей рідної школи.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, їх сьогодні у школі -43.

Старші учні подорослішали за  літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі— люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна та урочиста.

Привітати школярів,  їх батьків та вчителів із цим чудовим хвилюючим святом  прийшли методист відділу освіти Толобистюк І. Ю., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки УНУС Бурляй О.Л.

Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок "Україна - єдина країна" , вже сповістив про початок нового навчального  року, початок нової сторінки життя — цікавої, барвистої і повної нових знань, і хочеться сподіватись, що голуби випущені сьогодні у чисте, безхмарне небо принесуть мир і злагоду на  нашу Вкраїну.