Пришкільний табір

У період з 02.06 по 19.06.2015 року у школі функціонував пришкільний табір «Волошка»,   метою діяльності якого  є реалізація прав кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб в літній канікулярний час.

Цього року в таборі за заявами батьків відпочивало 85 дітей 1-7 класів.

Було створено три загони: «Невгамовні», «Кульбабки», «Кенгуру».

Пріоритетним напрямком виховної роботи в таборі було патріотичне виховання.

Яскраво та весело пройшло «Свято відкриття табору», свято дитячої творчості «Моя барвиста Україна», малюнок на асфальті «Кожна дитина має право».

Тренінг «Що означає бути патріотом»(Мухарська О.О.) засвідчив розуміння дітьми значення слів «патріот», «Батьківщина», «гордість», «повага».  Під час заочної екскурсії «Подорожуємо квітучою Україною»(загін «Кульбабки») діти складали та відгадували ребуси, кросворди, загадки. Фестиваль сімейної творчості «Скарби моєї родини»(загін «Невгамовні») сприяв розвитку духовних, моральних і культурних цінностей. Перекличка повідомлень «Люди, які прославили мій рідний край»(«Кенгуру») вплинула на розвиток самоосвіти та самовиховання.

З метою відзначення 19-ї річниці Конституції України проведено заходи, спрямовані на виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України. Вихователями проведено бесіди з використанням ІКТ: «У нас Батьківщина одна – наша рідна Україна», « Я- громадянин України і гордий цим», «Ми діти твої , Україно!»; флешмоб «Герб і прапор України нас єднає»; вікторина «Мої права та обов’язки».

Заходи кожного окремо взятого дня проводилися відповідно до
визначеного плану роботи. Так було проведено дні: День народження табору, День спорту, Міжнародний день захисту дітей, День рятівника, День фантазерів, День довкілля, День доброти, День казки.

У таборі діяли гуртки: хореографічний, вокальний, гурток шахів і шашок, «Пізнаємо світ», «Умілі руки». Всі керівники гуртків творчо співпрацювали з вихователями, що давало  позитивні результати.

Насичено  та змістовно проведено заходи: шоу «Табір має таланти», тематично-розважальна програма «Нехай земля квітує всюди», конкурс «Містечко ерудитів», конкурс фантазерів. Значна увага приділялась заходам по формуванню здорового способу життя. Слід відзначити презентацію «Лікарські рослини», після перегляду якої вихователі провели сеанс фітотерапії. Психолог Мухарська О.О. .проводила сеанси психокорекції та музикотерапії.

Для учнів організовано цікаві подорожі та екскурсії «Шляхами рідного міста та краю».  Діти побували в музеї трипільської культури в селі Легедзино, садибі гончара в селі Громи, відвідали  пожежну частину, бібліотеку при УДПУ ім. П.Г.Тичини, оранжерею в дендрологічному парку «Софіївка».

Завдяки злагодженій роботі з організації оздоровлення, співпраці колективу вдалося забезпечити змістовний відпочинок дітей влітку, не допустити нещасних випадків, масових отруєнь.