70-річчя Великої Перемоги

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління  перед  ветеранами війни.

Вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни, у школі  відбулися заходи, присвячені 70-річчю Перемоги.

8 травня пройшли  уроки мужності,  присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

Учні початкової школи  вирушили до меморіалу Невідомому солдату, до пам’ятного знаку «Танк»(площа Перемоги),  де  поклали квіти та вшанували  хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни.

Виховну годину «Я пам’ятаю, я пишаюсь» підготували  учні 8-х класів (класні керівники – Близнюк О.Б., Крочак І.В.), на якій поділилися спогадами, що  зібрали у  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу..

Традиційно відбулася « Акція милосердя», члени волонтерських  загонів

(5-8 класів) вітали ветеранів та людей похилого віку зі святом.

Зацікавила учнів  виставка плакатів «Подвигу жити вічно».

У бібліотеці протягом травня діяла  виставка «Вклонімося великим тим рокам!».