Все, що серце і що розум

вік творили не один,

повизбирувало людство

в книги - перла із перлин.

Юлій Вонаг.

Життя прожити – не поле перейти. Всяке трапляється. Як то в народі кажуть:”Від тюрми та від суми не зарікайся”. Трапляються складні ситуації, в яких і дорослий може розгубитись, не те що підліток. Як бути? Хто підскаже? Хто навчить розуму? Звісно ж книга! Не бойовики та серіали, яким ви віддаєте перевагу, а книга! Вона порадить, допоможе, навчить поступати за досконалішим кодексом честі, совісті, людяності. І ти не схибиш у житті.

"Вчимося читати - вчимося жити!"

Простий вислів і слова говорять самі за себе. Протягом всього життя ми навчаємося пізнавати навколишній світ. Поряд з нами завжди ті,хто допомагає нам у цій нелегкій справі: батьки, вихователі, вчителі... Але є ще один, іноді зовсім непомітний , хоча доволі серьйозний і важливий помічник. Він із самого дитинства щодня супроводжує нас життєвим шляхом дорослішання і самоствердження, даючи поради і приклади, відкриваючи світ мрій і сподівань, допомагаючи пізнавати минуле і зазирнути у майбутнє. Ім'я йому - книга. Вона може стати твоїм найдорожчим скарбом і найважливішим відкриттям, але, не встигнувши своєчасно "встановити із нею зв'язок", ти можеш втратити його раз і назавжди.

Отже, починай дружити з нею!

С.Гладка, бібліотекар б\ф №2, м. Умань

Осінні дні навіюють думки
І жовтим листям западають в душу!
Чому все менше ми читаємо книжки?
Із болем, сумом запитати мушу.
Є книги різні: добрі і сумні,
Вони навчають нас життя любити.
Казки цікаві, дітям, чарівні
Читайте, щоб добру малечу вчити.
                                                   В бібліотеку - мудрості скарбницю,
                                        Ви завітайте – душу збагатіть!
                                                        Джерельно чистих знань, як із криниці,
                                                            Черпайте з книг, щоб думка йшла в політ.

Ось і пролунав  перший дзвоник 2020 - 21 навчального року.
 Всі радіють зустрічі з друзями.
Гомонить шкільне подвір'я дитячими голосами.
Трохи сумують одинадцятикласники, все дивує першачків, але всі сповнені сил, щоб розпочати тривалу подорож до знань!

В 2020-21 навчальному році шкільна бібліотека буде працювати над  проблемою "Використання в роботі шкільної бібліотеки інноваційних  технологій". Кількість учнів в цьому році - 580, книжковий фонд бібліотеки  становить 20596 екземплярів, з них 9128 книг художньої літератури, 11468-  підручники. Як і в попередні роки, при забезпеченні учнів підручниками  використовуємо взаємообмін, передаємо підручники на тимчасове  користування згідно профілям навчання.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Міністерство освіти і науки України у 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 01 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек ( Наказ МОН України від 12.08.2014р № 931).

У 2020 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом:

" Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

Виставка  " Збережемо рідну Україну"

Бесіди : " Природи щедрий дивосвіт "

" За сторінками Червоної книги "

Галерея " Малюємо дивний світ природи "

Вікторина " Серце Землі у наших долонях "

Рекомендаційний список літератури " Довкілля і я "