Бібліотека

Життя прожити – не поле перейти. Всяке трапляється. Як то в народі кажуть:”Від тюрми та від суми не зарікайся”. Трапляються складні ситуації, в яких і дорослий може розгубитись, не те що підліток. Як бути? Хто підскаже? Хто навчить розуму? Звісно ж книга! Не бойовики та серіали, яким ви віддаєте перевагу, а книга! Вона порадить, допоможе, навчить поступати за досконалішим кодексом честі, совісті, людяності. І ти не схибиш у житті.

"Вчимося читати - вчимося жити!"

Простий вислів і слова говорять самі за себе. Протягом всього життя ми навчаємося пізнавати навколишній світ. Поряд з нами завжди ті,хто допомагає нам у цій нелегкій справі: батьки, вихователі, вчителі... Але є ще один, іноді зовсім непомітний , хоча доволі серьйозний і важливий помічник. Він із самого дитинства щодня супроводжує нас життєвим шляхом дорослішання і самоствердження, даючи поради і приклади, відкриваючи світ мрій і сподівань, допомагаючи пізнавати минуле і зазирнути у майбутнє. Ім'я йому - книга. Вона може стати твоїм найдорожчим скарбом і найважливішим відкриттям, але, не встигнувши своєчасно "встановити із нею зв'язок", ти можеш втратити його раз і назавжди.

Отже, починай дружити з нею!

Ось і пролунав  перший дзвоник 2020 - 21 навчального року. Всі радіють зустрічі з друзями.Гомонить шкільне подвір'я дитячими голосами.Трохи сумують одинадцятикласники, все дивує першачків, але всі сповнені сил, щоб розпочати тривалу подорож до знань!

В 2020-21 навчальному році шкільна бібліотека буде працювати над  проблемою "Використання в роботі шкільної бібліотеки інноваційних  технологій". Кількість учнів в цьому році - 581, книжковий фонд бібліотеки  становить 20596 екземплярів, з них 9128 книг художньої літератури, 11468 -  підручники. Як і в попередні роки, при забезпеченні учнів підручниками  використовуємо взаємообмін, передаємо підручники на тимчасове  користування згідно профілям навчання.

День працівників ракетно-космічної галузі України

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі.

Професійне свято працівників ракетно-космічної галузі України відзначається згідно з Указом Президента України № 230/97 від 13 березня 1997 року, «…ураховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки та впровадження високих космічних технологій в народне господарство…». Дата свята - 12 квітня. У цей день відзначається Міжнародний день польоту людини в космос (Міжнародний день космонавтики).

Вітаємо працівників і ветеранів ракетно-космічної,                                                              авіаційної галузей з професійним святом!

Екологічний тиждень

До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині…  Тому ми повинні гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі.

9 травня - Свято Перемоги

Пізно увечері 8 травня 1945 року у передмісті Берліна Акт про повну і беззастережну капітуляцію Німеччини підписав генерал-фельдмаршал Вільгельм Кейтель, пізніше повішений за вироком міжнародного трибуналу. На той момент Гітлер уже покінчив життя самогубством, деякі нацистські ватажки, зокрема, Гіммлер, тікали на захід, щоб здатися в полон англо-американським військам. З боку Червоної Армії документ про капітуляцію Німеччини був підписаний без згоди ставки Сталіна. Тому Сталін започаткував святкування Дня Перемоги в СРСР на 9-те травня, на день пізніше ніж святкування Дня Перемоги у решти країн антигітлерівської коаліції. 8 травня 1945 року, до підписання Акту про капітуляцію, М. Калініним був підписаний Указ Президії Верховної ради СРСР, що оголошував  9 травня «Святом Перемоги»