Шевченківський тиждень

З 11 по 15 березня 2013 року в школі проходив тиждень вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка – талановитого українського поета.

Заходи розпочалися конкурсом стіннівок, літературних альманахів, до яких були залучені учні 5-11 класів. Найкращими визнані роботи учнівських колективів: І місце - 5-Б та 9-Б, ІІ місце 10-А, 9-А (вчителі-предметники Нікіфорова Н.С., Яременко Л.В., Коваленко В.О.).

Вчителями розроблено і проведено цікаві тематичні уроки, виховні години, конкурси, вікторини. На достатньому рівні пройшли заходи: усний журнал «Тарасове слово» (6-Б, Коваленко В.О.), літературно-музична композиція «Світлиця Шевченкового заповіту» (8, Приходько З.Д.). Вчителям слід звернути увагу на сценічну культуру учнів, дисципліну під час проведення заходів.

У конкурсі читців-декламаторів «Живе Тарас і зараз поміж нас» (5-7, Нікіфорова Н.С., Зерник Л.В., Коваленко В.О., Ярова В.П.) визначено переможців: Найдюк К, Бондар Н.(5-Б), Беньковська І., Лопатко І.(5-А), Джалалян Л.,(7-А),Терлецька С.(7-Б).

На високому рівні проведено літературну гру «Найрозумніший» (за творчістю Т.Шевченка). Учні 9-х класів показали знання з даної теми, уміння декламувати поезію, робити висновки та узагальнення. Переможцями стали учні 9-А класу (учнів підготували вчителі Коваленко В.О., Яременко Л.В.).